l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
Hakem Cankurtaran Koltuğu AISI 304-316

Hakem Cankurtaran Koltuğu AISI 304-316

11.22013.320
ÜCRETSİZ KARGO

Hakem cankurtaran koltuğu, havuz kenarlarında hakem ve cankurtaranların oturduğu yüksek havuz koltuğudur.

4 basamaklıdır.

43 mm borudan imal edilmiştir.

AISI 304 ve AISI 316 Kalite Paslanmaz Çelik Seçenekleri

Kalite Temizle
Stok kodu: BHS-04Kategori: , , , , Marka: BahçeHavuz

Hakem Cankurtaran Koltuğu AISI 304 ve 316 Kalite

Havuz kenarlarında hakem ve cankurtaran için yüksek oturma koltuğu.

Tekerler sayesinde istediğiniz yere kolayca götürebilirsiniz.

Özellikle yarışlarda ve ticari havuzlarda kullanılan ergonomik üründür.

4 basamaklıdır, basamaklar arası 25 cm’dir.

43 mm borudan imal edilmiştir.

AISI 304 ve AISI 316 Kalite Paslanmaz Çelik Seçenekleri

Hakem Cankurtaran Koltuğu

Diğer olimpik havuz malzemelerini incelemek için tıklayınız.

Hakem Cankurtaran Koltuğu AISI 304-316 fiyatları nedir?

Hakem Cankurtaran Koltuğu AISI 304-316 en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 21 Nisan 2024 tarihi itibariyle BahçeHavuz marka Hakem Cankurtaran Koltuğu AISI 304-316 ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺9.350 TL + KDV'dir.

Kalite

AISI 304, AISI 316

Hakem Cankurtaran Koltuğu AISI 304-316 Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim11.220,0011.220,00
2 Taksit5.610,0011.220,00
3 Taksit3.855,6711.567,01
4 Taksit2.952,6311.810,53
5 Taksit2.412,9012.064,52
6 Taksit2.054,9412.329,67
7 Taksit1.800,9612.606,74
8 Taksit1.612,0712.896,54
9 Taksit1.466,6613.199,98
10 Taksit1.351,8013.518,02
11 Taksit1.259,2513.851,73
12 Taksit1.183,5214.202,28

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS