l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
Vilmorin Genel Amaçlı Sıvı Gübre 1 lt

Vilmorin Genel Amaçlı Sıvı Gübre 1 lt

55

İç ve dış mekân bitki-çiçeklerinizin bakım ve gelişimi için kullanabileceğiniz Vilmorin’in genel amaçlı sıvı besinlerini çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Güzel ve estetik görünümlü yaprakları için yetiştirdiğiniz tüm bitkilerinizin tüm besin gereksinimlerine cevap verecek olan bu ürün, yeterli miktarlarda azot, fosfor ve potasyum içeriğine ilave olarak fülvatlar sayesinde bu elementlerin tüm bitkiye kesintisiz olarak ulaşmasını sağlamaktır.

Tükendi

📦
KARGO BEDAVA
🧾
KDV DAHİL
💳
KREDİ KARTINA 12 TAKSİT
💵
%3 NAKİT İNDİRİMİ
🔒
%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
G
GOOGLE ONAYLI MAĞAZA
🪃
30 GÜN İÇİNDE İADE
Stok kodu: V-6415421Kategori: , , , , , , Marka: Vilmorin

Vilmorin Genel Amaçlı Sıvı Gübre 1 lt

İç ve dış mekân bitki-çiçeklerinizin bakım ve gelişimi için kullanabileceğiniz Genel Amaçlı Sıvı Gübre 1 lt  yi çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Güzel ve estetik görünümlü yaprakları için yetiştirdiğiniz tüm bitkilerinizin tüm besin gereksinimlerine cevap verecek olan bu ürün, yeterli miktarlarda azot, fosfor ve potasyum içeriğine ilave olarak fülvatlar sayesinde bu elementlerin tüm bitkiye kesintisiz olarak ulaşmasını sağlamaktır.

Genel Amaçlı Sıvı Gübre 1 lt  Nasıl Kullanılır?

Vilmorin genel amaçlı sıvı gübreyi 2 litre suya 10 ml, 4 litre suya 20 ml Vilmorin sıvı besini ekleyerek iyice çalkalayın. Bu karışımla sulama veya yapraklara püskürtme işlemini gerçekleştirin. Kasım ile şubat ayları arasında ayda bir, diğer aylarda bitkiler hızlı gelişirken 8 – 10 günde bir uygulamayı tekrarlayın. (Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız.)

Diğer sıvı bitki besini çeşitleri için tıklayınız.

Vilmorin Genel Amaçlı Sıvı Gübre 1 lt fiyatları nedir?

Vilmorin Genel Amaçlı Sıvı Gübre 1 lt en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 4 Haziran 2023 tarihi itibariyle Vilmorin marka Vilmorin Genel Amaçlı Sıvı Gübre 1 lt ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺47 TL + KDV'dir.

Ağırlık1 kg

Vilmorin Genel Amaçlı Sıvı Gübre 1 lt Yorumları

  1. Misafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Whatsapp
ETBİS