l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
Filtre Manometre 6 Bar

Filtre Manometre 6 Bar

828
ALICI ÖDEMELİ KARGO

Yüzme havuzu kum filtreleri için basınç ölçer filtre manometre 6 bar.

Tükendi

Stok kodu: ATS-FLT032Kategori: , , , , , Marka: Atlaspool

Filtre Manometre 6 Bar

Yüzme havuzu kum filtreleri için basınç ölçer manometre.

Diğer havuz kum filtresi ve yedek parçaları için tıklayınız.

Filtre Manometre 6 Bar fiyatları nedir?

Filtre Manometre 6 Bar en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 25 Mayıs 2024 tarihi itibariyle Atlaspool marka Filtre Manometre 6 Bar ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺690 TL + KDV'dir.

Filtre Manometre 6 Bar Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim828,00828,00
2 Taksit414,00828,00
3 Taksit284,54853,61
4 Taksit217,89871,58
5 Taksit178,06890,32
6 Taksit151,65909,89
7 Taksit132,91930,34
8 Taksit118,97951,72
9 Taksit108,24974,12
10 Taksit99,76997,59
11 Taksit92,931.022,21
12 Taksit87,341.048,08

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS