l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-30%
Eva Fiber Yüzme Havuzu

Eva Fiber Yüzme Havuzu

487.200498.400

Fiber yüzme havuzu

Boyutlar: 4*8 mt

Yükseklik: 1,50 mt

Su Derinliği: 1,40 mt

Merdiven: Var

Masaj Seti: Var

Gövde: Cam elyaf takviyeli polyester (CTP)

Garanti: 5 yıl gövde, 2 yıl mekanik

Mekanik Sistem Temizle
Stok kodu: EVAXKategori: Marka: Neta Havuz

Boyutlar: 4*8 mt

Yükseklik: 1,50 mt

Su Derinliği: 1,40 mt

Merdiven: Var

Masaj Seti: Var

Gövde: Cam elyaf takviyeli polyester (CTP)

Garanti: 5 yıl gövde, 2 yıl mekanik

 

Fiber Yüzme Havuzu Paket İçeriği:

  • Fiberglass havuz gövdesi
  • 2 adet ABS besleme nozulu
  • 1 adet ABS dip emiş
  • Boru ve bağlantı takımı
  • 1 adet 1 Hp Waterfun Senkron 1 havuz pompası
  • 2 adet flat ledli ampül lamba armatürü 30W-12V
  • Elektrik kontrol panosu
  • OPSİYON 1: Kartuşlu skimfilter
  • OPSİYON 2: D600 ROTEX kum filtresi (150 kg kum ile birlikte)

 

Fiber yüzme havuzu

 

Fiberglass havuzlar, sıcak yaz günlerine mutluluk ve eğlence getirecek yeni nesil bir havuz türü olarak öne çıkıyor.

Fiber yüzme havuzu avantajları:

Kısa bir sürede kurulum
Yüksek dayanıklı sağlam malzemeden yapılmış olması
Tek parça halinde olması
Daha ucuz, daha kaliteli işçilik
Daha uzun ömür
Uygun fiyat
Sonsuz yüzme ve SPA avantajına da sahip olması
Klor tüketiminin daha az olması
Derzde yosunlanma yapmaması
Kolay temizlik ve ucuz bakım maliyeti

Not: Fiyatlara nakliye ve montaj dahil değildir. Teslimat süresi 15 gündür.

Diğer fiberglass, polyester ve prefabrik gibi hazır havuz modelleri için tıklayınız.

Eva Fiber Yüzme Havuzu fiyatları nedir?

Eva Fiber Yüzme Havuzu en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 2 Mart 2024 tarihi itibariyle Neta Havuz marka Eva Fiber Yüzme Havuzu ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺406.000 TL + KDV'dir.

Mekanik Sistem

Kartuşlu Skimfilter, Kum Filtreli

Eva Fiber Yüzme Havuzu Yorumları

  1. Misafir -

  2. Elif -

    Tam da aradığım havuz fiyatı uygun kaliteli

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim487.200,00487.200,00
2 Taksit243.600,00487.200,00
3 Taksit167.422,68502.268,04
4 Taksit128.210,53512.842,10
5 Taksit104.774,19523.870,96
6 Taksit89.230,76535.384,59
7 Taksit78.202,23547.415,62
8 Taksit69.999,96559.999,65
9 Taksit63.686,17573.175,49
10 Taksit58.698,55586.985,54
11 Taksit54.679,65601.476,11
12 Taksit51.391,48616.697,75

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS