Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☰
☎ 0 (850) 255 09 53
Emec Fce Dozaj Pompası

Emec Fce Dozaj Pompası

Havuz Dozaj Pompası

Emec Fce Dozaj Pompası, On-off kumandalı, manuel frekans ile debi ayarlı, 1/10 divider modu, 220 VAC, 16W, analog kontrrollü, polipropilen, emiş filtresi, basma ejektörü, 4×6 emme-basma-degassing hortumları ile komple.

FCE 05 : 5 bar 5 lt/h- 2,5 bar 7lt/h- 1 bar 8 lt/h

FCE 07 : 7 bar 3 lt/h- 3,5 bar 4lt/h- 1 bar 6 lt/h

FCE 12 : 12 bar 1,5 lt/h- 6 bar 2,5lt/h- 1 bar 5 lt/h

Garanti süresi 2 yıl.

Çalışma Basıncı Kapasitesi Temizle
Kategori: Marka:

Emec Fce Dozaj Pompası

On-off kumandalı, manuel frekans ile debi ayarlı, 1/10 divider modu, 220 VAC, 16W, analog kontrrollü, polipropilen, emiş filtresi, basma ejektörü, 4×6 emme-basma-degassing hortumları ile komple.

FCE 05 : 5 bar 5 lt/h- 2,5 bar 7lt/h- 1 bar 8 lt/h

FCE 07 : 7 bar 3 lt/h- 3,5 bar 4lt/h- 1 bar 6 lt/h

FCE 12 : 12 bar 1,5 lt/h- 6 bar 2,5lt/h- 1 bar 5 lt/h

Emec Fce Dozaj Pompası Garanti süresi 2 yıl.

Emec Fce Dozaj Pompası

Diğer havuz dezenfeksiyon sistemi ürünlerini incelemek için tıklayınız.

Ek bilgi

Ağırlık2,2 kg
Boyutlar19 × 19 × 24 cm
Çalışma Basıncı Kapasitesi

5 bar, 7 bar, 12 bar

Emec Fce Dozaj Pompası Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim13.471,0013.471,00
2 Taksit6.735,5013.471,00
3 Taksit4.629,2113.887,63
4 Taksit3.545,0014.180,00
5 Taksit2.896,9914.484,95
6 Taksit2.467,2214.803,30
7 Taksit2.162,2815.135,95
8 Taksit1.935,4915.483,90
9 Taksit1.760,9115.848,21
10 Taksit1.623,0116.230,05
11 Taksit1.511,8816.630,72
12 Taksit1.420,9717.051,59
Whatsapp
ETBİS