l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53

Düzce Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu

Düzce İl merkezinde bulunan Düzce Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu, 1282 metre kare Yarı Olimpik Yüzme havuzu olma özelliğine sahiptir. Tesisler içerisinde bir adet 25 metre boyunda,16 metre eninde, 220 santimetre derinliğinde yüzme havuzu, bir adet 16 metre boyunda, 16 metre eninde, 220 santimetre derinliğinde çalışma havuzu yer alır. Tesisler, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından, Düzce Üniversitesi işbirliği ile yönetilir.

Düzce Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu’ndan Kimler Faydalanabilir?

Düzce Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu’ndan faydalanacak müşteriler, üye olarak ve randevu alarak havuz imkanlarından ve tesislerin diğer imkanlarından faydalanabilirler. Havuz tesislerinden;

Faydalanabilirler. Ancak tesislerden faydalanacak kişilerin online olarak başvuru ve randevu almaları gerekir.

Düzce Üniversitesi Yüzme Havuzunun Genel Özellikleri

Düzce Üniversitesi Yüzme Havuz’nda bulunan iki havuz toplamda 1200 metre küp su tutma kapasitesine sahiptir. Havuzların ortalama sıcaklığı 27 santigrat derecedir. Ortam sıcaklığı 28-29 santigrat derecede sabit tutulur. Tesislerde kadın ve erkekler için ayrılmış toplam 90 soyunma odası yer alır. Havuzlarda otomatik ilaç dozajlama sistemi bulunur. 24 saat filtreleme imkanına sahip olan havuzlar bu açıdan hijyeni gereği gibi yerine getirir. Ayrıca sağlıklı ortam oluşturmak için tesislerde hava ve nem alma santrali aralıksız çalışır.

Düzce Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu

Düzce Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu

Düzce Üniversitesi Yüzme Havuzu’na Başvuru Nasıl Oluşturulur?

Düzce Üniversitesi Yüzme Havuzu’nun imkanlarından faydalanacak ziyaretçiler, online başvuru sistemine giriş yaparak, başvuru sayfasında yer verilen T.C kimlik numarası, ad, soyad, e-mail, cinsiyet bilgilerini giriş yaparak, statüsünü seçmelidir. Ayrıca başvuru esnasında kullanıcı tarafından oluşturulacak şifre, ileride randevu oluşturmak içinde gereklidir. Başvurusu onaylananlara durum dijital olarak bildirilir. Başvuru yapacakların 18 yaşından büyük olması gerekir. Üyelik işlemi için onay kodu doğrulaması yapılarak başvuru tamamlanır.

Düzce Üniversitesi Yüzme Havuzu Randevu Nasıl Alınır?

Daha önce başvuru formunu başarılı bir şekilde gerçekleştiren ve başvurusu onaylanan kullanıcılar, yüzme havuzunun online sitesine erişim sağlayarak, randevu seçeneğini tıkladığında, randevu başvuru sayfası açılır. Kullanıcı T.C kimlik numarası ve giriş şifresi ile randevu oluşturur. Randevu almasına rağmen 3 defa randevusuna gelmeyen ziyaretçiler, 1 ay süresince randevu oluşturamaz ve tesis imkanlarından faydalanamazlar.

Düzce Üniversitesi Yüzme Havuzu İmkanları Nelerdir?

Başvurusu olumlu karşılanan ve randevu alan ziyaretçiler, havuzlar dahil diğer bay ve bayanlar için ayrılmış, sedir ağacından oluşturulmuş sauna hizmetlerinden faydalanabilirler.

Düzce Üniversitesi Yüzme Havuzu Nerede?

Düzce Üniversitesi kampüs sınırları içerisinde bulunan tesisler, kampüs K35 otobüs durağına 804 metre, K30 otobüs durağına 1544 metre mesafededir. Düzce İl merkezinden birçok noktadan ve şehir arası otobüs terminalinden kampüse toplu taşıma araçları, belirli saat aralığında yolcu taşımacılığı yapar.

Whatsapp
ETBİS