l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
Dolphin Wave 50 Havuz Robotu

Dolphin Wave 50 Havuz Robotu

88.800
ÜCRETSİZ KARGO

Dolphin Wave 50 havuz robotu, çift hareket aksı ile havuz içinde 4 saatte etkin tarama gerçekleştirir.

24 mt kablolu. 16 m3/h debili, 24 V motorlu.

18-20 mt arası boya kadar havuzlar için tasarlanmıştır.

ARABASI İLE KOMPLE.

3 yıl garantilidir.

Sünger paletleri standarttır ve fiyata dahildir.

Tükendi

Stok kodu: BH-091122Kategori: , , , , , , , Marka: Maytronics Dolphin

Dolphin Wave 50 Havuz Robotu

Dolphin Wave 50 havuz robotu, çift hareket aksı ile havuz içinde 4 saatte etkin tarama gerçekleştirir.

70 Mikron “Sürekli” ya da “Kullan At” Tip filtreli.

24 m kablolu. 16 m3/h debili, 24 V motorlu.

18-20 m arası boya kadar havuzlar için tasarlanmıştır.

Patentli Fırdöndü sistemi ile Kablo kıvrılmasına bağlı hasarı engeller.

Temizlik Periyodu 3 saattir.

8 dakikada bir havuz duvarına tırmanır.

ARABASI İLE KOMPLE.

3 yıl garantilidir.

dolphin-wave-50-havuz-robotu

 

DOLPHİN HAVUZ ROBOTLARI KARŞILAŞTIRMA TABLOSU

Dolphin Wave 50 Havuz Robotu

Katalog için Tıklayınız.

Diğer havuz temizlik robotlarını incelemek için tıklayınız.

Dolphin Wave 50 Havuz Robotu fiyatları nedir?

Dolphin Wave 50 Havuz Robotu en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 4 Mart 2024 tarihi itibariyle Maytronics Dolphin marka Dolphin Wave 50 Havuz Robotu ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺74.000 TL + KDV'dir.

Ağırlık44 kg

Dolphin Wave 50 Havuz Robotu Yorumları

  1. Misafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim88.800,0088.800,00
2 Taksit44.400,0088.800,00
3 Taksit30.515,4691.546,39
4 Taksit23.368,4293.473,68
5 Taksit19.096,7795.483,87
6 Taksit16.263,7497.582,41
7 Taksit14.253,6199.775,26
8 Taksit12.758,61102.068,90
9 Taksit11.607,82104.470,41
10 Taksit10.698,75106.987,51
11 Taksit9.966,24109.628,65
12 Taksit9.366,92112.403,04

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS