l
Bahçe Havuz
SEPET 🛒 0₺GİRİŞ YAP / ÜYE OL
☎ 0 (850) 255 09 53

Çim Sınırlayıcı

20 sonuçtan 1-16 arası gösteriliyor

Plastik esnek çim ayırıcı ve sınırlayıcı, galvaniz metal çim ayırıcı, neon led takılabilir çim ve peyzaj ayraçları, bahçe ve peyzaj düzenleme ekipmanları, siyah, yeşil, kahverengi, beyaz ve antrasit renk seçenekleri ile bahçenize renk katacak.

cim-sinirlayici

Ağaç çevresi çim ayraçları ile desen ve şekil verilebilir yapıya kavuşacak. Çiçek ve bitki parterlerini vurgulamak ve harf yazmak esnek çim sınırlayıcılar ile çok kolay.

Çim kenarlarında uzun ve düz alanlar varsa strong ve düz çim ayracı kullanmanız daha uygun olacaktır. Dilerseniz bahçe ve bitki alanlarını aydınlatmak için neon hortum led takılabilir çim sınırlayıcı ürünleri kullanabilirsiniz.

Ledli çim ayracı ile bordür kenarları yol kenarı ve bitki altlarında dilediğiniz aydınlatma imkanına erişebilirsiniz.

Ledli çim sınırlayıcı ürünümüz U şeklinde tepe noktasına sahip kanalı mevcuttur. İçerisine 8 mm genişliğinde neon hortum led takabilirsiniz.

Çim sınırlayıcı ürünlerimiz 9 ile 12 kg arasında ağırlığa sahip olup piyasada bulunan 6 kg’lık muadil ürünlerden çok daha kaliteli ve uzun ömürlüdür.

Çim sınırlayıcı ve ayırıcı peyzaj ekipmanları 7.5 cm yüksekliğinde olup sabitleme kazıkları ve bağlantı aparatları ile birlikte gelmektedir.

Otopark alanlarda çim alanların zarar görmesini istemiyorsanız çim koruyucu petek ızgara sistemi aradığınız üründür. Çim koruma peteği içerisinde bulunan boşluklar ile çimin toprakla buluşmasını sağlarken birbirine geçme yapısı sayesinde sağlam bir zemin oluşturmaktadır.

Çim koruyucu ızgara içerisine çim tohumu, podima taşı, çakıl vb malzemeler ile doldurabilirsiniz.

Yine peyzaj alanlarında önemli olan galvaniz metal çim ayırıcı ürünlerimiz ile 10 cm ve 15 cm yüksekliğinde çim sınırlama alanları oluşturabilirsiniz.

Galvaniz metal çim ayraçları hem esnek hem de düz alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Şev alanları ve eğimli alanlarda Hücresel geocell dolgu sistemleri ve çim koruyucu petek dokulu zemin ızgaraları kullanılabilir.

Genellikle eğimli alanlarda toprak ve bitki örtüsünün kaymasını engelleyen geocell dolgu sistemi ürünleri, çim koruyucu ızgara modelleri çokça terih edilmektedir.

Çim Sınırlayıcı Nedir?

Çim ayracı toprak zeminde veya sert zeminde sınırlandırma ve şekil verme amacıyla kullanılan üründür. Genellikle toprak ve çim alanı birbirinden ayırmak için kullanılır. Peyzaj tasarımlarında sıklıkla tercih edilir. Çim ve podima taşının kullanıldığı uygulamalarda ayırma amacıyla çokça kullanılır. Plastik ayraçlar esnek, sert ve led takılabilen çim sınırlayıcı çeşitleri mevcuttur. Esnek ürünler eğrisel hatlarda yapılmış bir peyzaj tasarımında rahatlıkla kullanılır. Düz ve sert ürünler ise daha keskin hatların bulunduğu tasarımlarda net ve temiz bir görüntüye ulaştırır. Çim sınırlayıcı ürünler bahçe, peyzaj, park, yeşil alan, tarım alanları, ormanlık alanlar, endüstriyel peyzaj, kentsel peyzaj alanları, turistik peyzaj alanları, yol peyzajı, kaldırım peyzajı alanlarında kullanılabilmektedir. Bu ürünler ile kendi bahçenizde çim alanı ve bitkilerle yapacağınız peyzaj tasarımını ayırarak farklı tasarımlar yapabilir ve bahçenizde hoş görüntüler elde edebilirsiniz.

Çim Ayracı Nerelerde Kullanılır?

Genellikle toprak zemini ve çim alanı birbirinden ayırmak için kullanılır. Peyzaj tasarımlarında sıklıkla tercih edilir. Çim ve podima taşının kullanıldığı uygulamalarda ayırma amacıyla çokça kullanılır. Çim sınırlayıcı ürünler bahçe, peyzaj, park, yeşil alan, tarım alanları, ormanlık alanlar, endüstriyel peyzaj, kentsel peyzaj alanları, turistik peyzaj alanları, yol peyzajı, kaldırım peyzajı alanlarında kullanılabilmektedir. Bahçenizde yapacağınız farklı tasarımlarda çim sınırlayıcı ürünleri kullanarak daha net ve temiz görüntüler elde edebilirsiniz. Eğrisel hatların bulunduğu tasarımlarda esnek ürünler, düz hatların bulunduğu tasarımlarda ise sert çim ayırıcılar kullanılabilir. Kolay uygulanması ve düşük maliyetli olması sebebiyle çim sınırlayıcıları bahçenizde kullanarak yeni peyzaj tasarımları oluşturabilirsiniz.

En Ucuz Çim Sınırlayıcı Hangisidir?

En uygun fiyatlı çim ayraçları plastik malzemeden üretilmiş olanlardır. Plastik çim sınırlayıcıların esnek, sert ve led takılabilir gibi seçenekleri mevcuttur. En ucuz olan çim ayıracı esnek olanlardır. Yeşil, kahverengi, siyah, beyaz ve antrasit gri gibi renk seçenekleri mevcuttur. Plastik çim sınırlayıcılar kolay uygulanabilir ve düşük maliyetli olması sebebiyle peyzajda sıklıkla tercih edilir.

Bahçe Sınırlayıcı Nedir?

Bahçe sınırlayıcılar çim sınırlayıcı veya çim ayracı olarak da ifade edilmektedir. Genellikle toprak zemin ile çim alanı birbirinden ayırmak için kullanılır. Ayrıca peyzaj uygulamalarında farklı tasarımlar oluşturmak için de kullanılır. Bahçelerde bitkilerin oluşturduğu grup ile çim alanı birbirinden ayırmak için kullanılabilir. Ya da görsel olarak kullanılan podima taşı ile çim, toprak alanı veya sert zemini ayırmada da kullanılır. Bu ürünleri bahçenizde kendi zevkinize göre bir tasarım oluşturmak için tercih edebilirsiniz. Plastik çim ayraçlarının uygulama işlemi de kolaydır. Tasarımınıza göre şekil verilerek, içerisindeki kazıklar yardımıyla zemine sabitlenir.

Çim Ayraç Fiyatları?

Çim ayraç fiyatları, ürünlerin uzunluğu, renk ve modeline göre değişmekle beraber ortalama 1 mtül ayraç fiyatı 12 TL'den başlamaktadır. Neon led takılabilir özellikteki çim ayraç fiyatları 1 mtül için 14-15 TL'dir.

Whatsapp