Bahçe Havuz
SEPET 🛒 0₺GİRİŞ YAP / ÜYE OL

Çim Sınırlayıcı

22 sonuçtan 1-16 arası gösteriliyor

Plastik esnek çim sınırlayıcı ve ayırıcı bahçe ve peyzaj düzenleme ekipmanları, siyah, yeşil, kahverengi, beyaz ve antrasit renk seçenekleri ile bahçenize renk katacak.

Ağaç çevresi çim ayraçları ile desen ve şekil verilebilir yapıya kavuşacak. Çiçek ve bitki parterlerini vurgulamak ve harf yazmak esnek çim sınırlayıcılar ile çok kolay.

Çim kenarlarında uzun ve düz alanlar varsa strong ve düz çim ayracı kullanmanız daha uygun olacaktır. Dilerseniz bahçe ve bitki alanlarını aydınlatmak için neon hortum led takılabilir çim sınırlayıcı ürünleri kullanabilirsiniz.

Ledli çim ayracı ile bordür kenarları yol kenarı ve bitki altlarında dilediğiniz aydınlatma imkanına erişebilirsiniz.

Ledli çim sınırlayıcı ürünümüz U şeklinde tepe noktasına sahip kanalı mevcuttur. İçerisine 8 mm genişliğinde neon hortum led takabilirsiniz.

Çim sınırlayıcı ürünlerimiz 12 kg ağırlığa sahip olup piyasada bulunan 6 kg’lık muadil ürünlerden çok daha kaliteli ve uzun ömürlüdür.

Çim sınırlayıcı ve ayırıcı peyzaj ekipmanları 7.5 cm yüksekliğinde olup sabitleme kazıkları ve bağlantı aparatları ile birlikte gelmektedir.

Otopark alanlarda çim alanların zarar görmesini istemiyorsanız çim koruyucu petek ızgara sistemi aradığınız üründür. Çim koruma peteği içerisinde bulunan boşluklar ile çimin toprakla buluşmasını sağlarken birbirine geçme yapısı sayesinde sağlam bir zemin oluşturmaktadır.

Çim koruyucu ızgara içerisine çim tohumu, podima taşı, çakıl vb malzemeler ile doldurabilirsiniz.

Yine peyzaj alanlarında önemli olan galvaniz metal çim ayırıcı ürünlerimiz ile 10 cm ve 15 cm yüksekliğinde çim sınırlama alanları oluşturabilirsiniz.

Galvaniz metal çim ayraçları hem esnek hem de düz alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Şev alanları ve eğimli alanlarda Hücresel geocell dolgu sistemleri ve çim koruyucu petek dokulu zemin ızgaraları kullanılabilir.

Genellikle eğimli alanlarda toprak ve bitki örtüsünün kaymasını engelleyen geocell dolgu sistemi ürünleri, çim koruyucu ızgara modelleri çokça terih edilmektedir.

Whatsapp