l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-30%
Bspool Tuz Jeneratörü Titanyum Hücre Bspool Tuz Jeneratörü Titanyum Hücre 1
Bspool Tuz Jeneratörü Titanyum Hücre Bspool Tuz Jeneratörü Titanyum Hücre 1

Bspool Tuz Jeneratörü Titanyum Hücre

26.71236.064
ÜCRETSİZ KARGO

Bspool Tuz Jeneratörü Titanyum Hücre, tuz klor jeneratörleri için titanyum yedek hücre.

BSSalt analog ve Evobasic dijital tuz klorizasyon cihazlarında kullanılmak üzere 10.000 saat ömürlü yedek titanyum hücre.

RP15/2 ve RP15/3 modellerle uyumludur.

Su Hacmi/Klor Üretimi Temizle
Stok kodu: RP-3Kategori: , , , , , , , Marka: Bspool

Bspool Tuz Jeneratörü Titanyum Hücre

Bspool tuz klor jeneratörleri için titanyum yedek hücre.

BSSalt analog ve Evobasic dijital tuz klorizasyon cihazlarında kullanılmak üzere 10.000 saat ömürlü yedek titanyum hücre.

Analog ve dijital cihazlarda 15 gr/h, 25 gr/h ve 35 gr/h klor üretimi için titanyum hücre.

RP15/2 ve RP15/3 modellerle uyumludur.

Diğer havuz dezenfeksiyon sistemi ürünlerini incelemek için tıklayınız.

Bspool Tuz Jeneratörü Titanyum Hücre

Bspool Tuz Jeneratörü Titanyum Hücre | 15-50 gr fiyatları nedir?

Bspool Tuz Jeneratörü Titanyum Hücre | 15-50 gr en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 4 Mart 2024 tarihi itibariyle Bspool marka Bspool Tuz Jeneratörü Titanyum Hücre | 15-50 gr ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺22.260 TL + KDV'dir.

Ağırlık1 kg
Su Hacmi/Klor Üretimi

50 gr/h, 65 m3 – 15 gr/h, 110m3 – 25gr/s, 170 m3 – 35 gr/h

Bspool Tuz Jeneratörü Titanyum Hücre Yorumları

  1. Misafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim26.712,0026.712,00
2 Taksit13.356,0026.712,00
3 Taksit9.179,3827.538,14
4 Taksit7.029,4728.117,89
5 Taksit5.744,5228.722,58
6 Taksit4.892,3129.353,84
7 Taksit4.287,6430.013,48
8 Taksit3.837,9330.703,43
9 Taksit3.491,7631.425,83
10 Taksit3.218,3032.183,00
11 Taksit2.997,9532.977,48
12 Taksit2.817,6733.812,05

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS