l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-30%
BsPool pH ORP Kontrol Cihazı

BsPool pH ORP Kontrol Cihazı

31.142
ÜCRETSİZ KARGO

BsPool pH ORP Kontrol Cihazı, optimum su dengesi için, pH’ın ve klor üretiminin otomatik düzenlenmesini sağlar.

Özel , yarı profesyonel ve profesyonel havuzlarda pH , ORP ve serbest klor ölçümü yaparak , tercihe göre peristaltik veya diyaframlı pompa ile dozlama yapabilen otomasyon sistemleridir.

 

Stok kodu: BSP-PHC100Kategori: , , , , Marka: Bspool

BsPool pH ORP Kontrol Cihazı

PH ORP Kontrol Cihazı, optimum su dengesi için, pH’ın ve klor üretiminin otomatik düzenlenmesini sağlar.

Özel , yarı profesyonel ve profesyonel havuzlarda pH , ORP ve serbest klor ölçümü yaparak , tercihe göre peristaltik veya diyaframlı pompa ile dozlama yapabilen otomasyon sistemleridir.

IP65 korumalı kutu ile birlikte.

BsPool pH ORP Kontrol Cihazı

pH ORP Kontrol Cihazı Teknik Özellikler

BsPool pH ORP Kontrol Cihazı

( Harici ekipman kontrolü için pompa olmadan (röle çıkışı 220vac) dozaj pompası bağlanabilir. )

BsPool pH ORP Kontrol Cihazı pdfini incelemek için tıklayınız.

Diğer Kontrol Cihazı ve Dezenfeksiyon Sistemleri ürünlerini incelemek için tıklayınız.

 

 

 

BsPool pH ORP Kontrol Cihazı | BahçeHavuz.com fiyatları nedir?

BsPool pH ORP Kontrol Cihazı | BahçeHavuz.com en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 13 Nisan 2024 tarihi itibariyle Bspool marka BsPool pH ORP Kontrol Cihazı | BahçeHavuz.com ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺25.952 TL + KDV'dir.

BsPool pH ORP Kontrol Cihazı Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim31.142,0031.142,00
2 Taksit15.571,0031.142,00
3 Taksit10.701,7232.105,15
4 Taksit8.195,2632.781,05
5 Taksit6.697,2033.486,02
6 Taksit5.703,6634.221,98
7 Taksit4.998,7134.991,00
8 Taksit4.474,4235.795,38
9 Taksit4.070,8436.637,58
10 Taksit3.752,0337.520,33
11 Taksit3.495,1438.446,57
12 Taksit3.284,9639.419,54

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS