l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-30%
BsPool pH ORP Kontrol Cihazı Dozaj Pompalı

BsPool pH ORP Kontrol Cihazı Dozaj Pompalı

Orijinal fiyat: ₺55.884.Şu andaki fiyat: ₺39.119.
🚚 ÜCRETSİZ KARGO

BsPool pH ORP Kontrol Cihazı, optimum su dengesi için, pH’ın ve klor üretiminin otomatik düzenlenmesini sağlar.

Dozaj pompaları dahildir. ( 4 lt/h)

Özel , yarı profesyonel ve profesyonel havuzlarda pH , ORP ve serbest klor ölçümü yaparak , pompa ile dozlama yapabilen otomasyon sistemleridir.

 

Stok kodu: BSP-PHC100Kategori: , , , , Marka: Bspool

BsPool pH ORP Kontrol Cihazı Dozaj Pompalı

PH ORP Kontrol Cihazı, optimum su dengesi için, pH’ın ve klor üretiminin otomatik düzenlenmesini sağlar.

Özel , yarı profesyonel ve profesyonel havuzlarda pH , ORP ve serbest klor ölçümü yaparak ,pompa ile dozlama yapabilen otomasyon sistemleridir.

BsPool pH ORP Kontrol Cihazı Dozaj Pompalı

IP65 korumalı kutu ile birlikte.

4 lt/h dozaj pompalıdır.

Diğer Kontrol Cihazı ve Dezenfeksiyon Sistemleri ürünlerini incelemek için tıklayınız.

 

 

 

BsPool pH ORP Kontrol Cihazı Dozaj Pompalı | BahçeHavuz.com fiyatları nedir?

BsPool pH ORP Kontrol Cihazı Dozaj Pompalı | BahçeHavuz.com en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 18 Temmuz 2024 tarihi itibariyle Bspool marka BsPool pH ORP Kontrol Cihazı Dozaj Pompalı | BahçeHavuz.com ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺32.599 TL + KDV'dir.

BsPool pH ORP Kontrol Cihazı Dozaj Pompalı Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim39.119,0039.119,00
2 Taksit19.559,5039.119,00
3 Taksit13.442,9640.328,87
4 Taksit10.294,4741.177,89
5 Taksit8.412,6942.063,44
6 Taksit7.164,6542.987,91
7 Taksit6.279,1343.953,92
8 Taksit5.620,5444.964,34
9 Taksit5.113,5946.022,27
10 Taksit4.713,1147.131,13
11 Taksit4.390,4248.294,63
12 Taksit4.126,4049.516,83

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS