l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-30%
Bspool N-BsSalt Tuz Jeneratörü Yedek Titanyum Hücre

Bspool N-BsSalt Tuz Jeneratörü Yedek Titanyum Hücre

24.76632.934
🚚 ÜCRETSİZ KARGO

Bspool N-BsSalt Tuz Jeneratörü Yedek Titanyum Hücre, tuz klor jeneratörleri için titanyum yedek hücre.

BSSalt dijital tuz klorizasyon cihazlarında kullanılmak üzere 5.000 saat ömürlü yedek titanyum hücre.

Su Hacmi/Klor Üretimi Temizle
Stok kodu: RP-3-1Kategori: , , , , , , , Marka: Bspool

Bspool N-BsSalt Tuz Jeneratörü Yedek Titanyum Hücre

Bspool N-BsSalt tuz klor jeneratörleri için titanyum yedek hücre.

BSSalt dijital tuz klorizasyon cihazlarında kullanılmak üzere 5.000 saat ömürlü yedek titanyum hücre.

Analog ve dijital cihazlarda 15 gr/h, 25 gr/h ve 35 gr/h klor üretimi için titanyum hücre.

Diğer havuz dezenfeksiyon sistemi ürünlerini incelemek için tıklayınız.

Bspool BsSalt Tuz Jeneratörü Yedek Titanyum Hücre

Bspool N-BsSalt Tuz Jeneratörü Yedek Titanyum Hücre | 15-50 gr fiyatları nedir?

Bspool N-BsSalt Tuz Jeneratörü Yedek Titanyum Hücre | 15-50 gr en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 14 Haziran 2024 tarihi itibariyle Bspool marka Bspool N-BsSalt Tuz Jeneratörü Yedek Titanyum Hücre | 15-50 gr ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺20.638 TL + KDV'dir.

Ağırlık1 kg
Su Hacmi/Klor Üretimi

50 gr/h, 65 m3 – 15 gr/h, 110m3 – 25gr/s, 170 m3 – 35 gr/h

Bspool N-BsSalt Tuz Jeneratörü Yedek Titanyum Hücre Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim24.766,0024.766,00
2 Taksit12.383,0024.766,00
3 Taksit8.510,6525.531,96
4 Taksit6.517,3726.069,47
5 Taksit5.326,0226.630,11
6 Taksit4.535,9027.215,38
7 Taksit3.975,2827.826,96
8 Taksit3.558,3328.466,65
9 Taksit3.237,3829.136,42
10 Taksit2.983,8429.838,43
11 Taksit2.779,5530.575,04
12 Taksit2.612,4031.348,80

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS