l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-30%
Bspool N-BsSalt Tuz Jeneratörü Yedek Titanyum Hücre

Bspool N-BsSalt Tuz Jeneratörü Yedek Titanyum Hücre

22.58530.034
ÜCRETSİZ KARGO

Bspool N-BsSalt Tuz Jeneratörü Yedek Titanyum Hücre, tuz klor jeneratörleri için titanyum yedek hücre.

BSSalt dijital tuz klorizasyon cihazlarında kullanılmak üzere 5.000 saat ömürlü yedek titanyum hücre.

Su Hacmi/Klor Üretimi Temizle
Stok kodu: RP-3-1Kategori: , , , , , , , Marka: Bspool

Bspool N-BsSalt Tuz Jeneratörü Yedek Titanyum Hücre

Bspool N-BsSalt tuz klor jeneratörleri için titanyum yedek hücre.

BSSalt dijital tuz klorizasyon cihazlarında kullanılmak üzere 5.000 saat ömürlü yedek titanyum hücre.

Analog ve dijital cihazlarda 15 gr/h, 25 gr/h ve 35 gr/h klor üretimi için titanyum hücre.

Diğer havuz dezenfeksiyon sistemi ürünlerini incelemek için tıklayınız.

Bspool BsSalt Tuz Jeneratörü Yedek Titanyum Hücre

Bspool N-BsSalt Tuz Jeneratörü Yedek Titanyum Hücre | 15-50 gr fiyatları nedir?

Bspool N-BsSalt Tuz Jeneratörü Yedek Titanyum Hücre | 15-50 gr en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 26 Şubat 2024 tarihi itibariyle Bspool marka Bspool N-BsSalt Tuz Jeneratörü Yedek Titanyum Hücre | 15-50 gr ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺18.821 TL + KDV'dir.

Ağırlık1 kg
Su Hacmi/Klor Üretimi

50 gr/h, 65 m3 – 15 gr/h, 110m3 – 25gr/s, 170 m3 – 35 gr/h

Bspool N-BsSalt Tuz Jeneratörü Yedek Titanyum Hücre Yorumları

  1. Misafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim22.585,0022.585,00
2 Taksit11.292,5022.585,00
3 Taksit7.761,1723.283,51
4 Taksit5.943,4223.773,68
5 Taksit4.856,9924.284,95
6 Taksit4.136,4524.818,68
7 Taksit3.625,2025.376,40
8 Taksit3.244,9725.959,75
9 Taksit2.952,2826.570,54
10 Taksit2.721,0727.210,73
11 Taksit2.534,7727.882,47
12 Taksit2.382,3428.588,09

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS