l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
Blue Lagoon UV-C Ultraviyole Cihazı

Blue Lagoon UV-C Ultraviyole Cihazı

18.88053.440
ÜCRETSİZ KARGO

Blue Lagoon UV-C Ultraviyole Cihazı, yüzme havuzu, akvaryum, çocuk havuzu gibi yüksek kalite dezenfeksiyon ihtiyacı olan havuzlar için ideal UV cihazıdır.

AISI- 316L paslanmaz çelik gövde.

Ø 63mm – Ø 50mm adaptörler dahildir. Gövde çapı 70 mm.

16 watt 230 V Monofaze / 40 watt 230 V Monofaze / 75 watt 230 V / 130 watt 230 V Monofaze seçenekleri vardır.

15-130 m3 aralığındaki hacme sahip havuzlar için uygun farklı seçenekleri vardır.

Elektriksel Güç (Watt) Temizle
Stok kodu: BL-02100Kategori: , , , , , Marka: Blue Lagoon

Blue Lagoon UV-C Ultraviyole Cihazı

Yüksek kalite dezenfeksiyon ihtiyacı olan havuzlarda, ancak montaj alanının kısıtlı olduğu tüm makine daireleri için idealdir.

AISI- 316L paslanmaz çelik gövde.

Ø 63mm – Ø 50mm adaptörler dahildir. Gövde çapı 70 mm.

Maksimum çalışma basıncı 2 bar’dır.

16 watt 230 V Monofaze / 40 watt 230 V Monofaze / 75 watt 230 V / 130 watt 230 V Monofaze seçenekleri vardır.

15-130 m3 aralığındaki hacme sahip havuzlar için uygun farklı seçenekleri vardır.

Blue Lagoon UV-C Ultraviyole Cihazı

Diğer havuz dezenfeksiyon sistemi ürünlerini incelemek için tıklayınız.

Blue Lagoon UV-C Ultraviyole Cihazı | 40-130 w fiyatları nedir?

Blue Lagoon UV-C Ultraviyole Cihazı | 40-130 w en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 4 Mart 2024 tarihi itibariyle Blue Lagoon marka Blue Lagoon UV-C Ultraviyole Cihazı | 40-130 w ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺15.733 TL + KDV'dir.

Elektriksel Güç (Watt)

130w, 16w, 40w, 75w

Blue Lagoon UV-C Ultraviyole Cihazı Yorumları

  1. Misafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim18.880,0018.880,00
2 Taksit9.440,0018.880,00
3 Taksit6.487,9719.463,92
4 Taksit4.968,4219.873,68
5 Taksit4.060,2220.301,08
6 Taksit3.457,8820.747,25
7 Taksit3.030,5021.213,48
8 Taksit2.712,6421.701,14
9 Taksit2.467,9722.211,73
10 Taksit2.274,6922.746,89
11 Taksit2.118,9523.308,43
12 Taksit1.991,5323.898,30

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS