l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
Blue Lagoon UV-C Ultraviyole Cihazı

Blue Lagoon UV-C Ultraviyole Cihazı

20.44857.877
🚚 ÜCRETSİZ KARGO

Blue Lagoon UV-C Ultraviyole Cihazı, yüzme havuzu, akvaryum, çocuk havuzu gibi yüksek kalite dezenfeksiyon ihtiyacı olan havuzlar için ideal UV cihazıdır.

AISI- 316L paslanmaz çelik gövde.

Ø 63mm – Ø 50mm adaptörler dahildir. Gövde çapı 70 mm.

16 watt 230 V Monofaze / 40 watt 230 V Monofaze / 75 watt 230 V / 130 watt 230 V Monofaze seçenekleri vardır.

15-130 m3 aralığındaki hacme sahip havuzlar için uygun farklı seçenekleri vardır.

Elektriksel Güç (Watt) Temizle
Stok kodu: BL-02100Kategori: , , , , , Marka: Blue Lagoon

Blue Lagoon UV-C Ultraviyole Cihazı

Yüksek kalite dezenfeksiyon ihtiyacı olan havuzlarda, ancak montaj alanının kısıtlı olduğu tüm makine daireleri için idealdir.

AISI- 316L paslanmaz çelik gövde.

Ø 63mm – Ø 50mm adaptörler dahildir. Gövde çapı 70 mm.

Maksimum çalışma basıncı 2 bar’dır.

16 watt 230 V Monofaze / 40 watt 230 V Monofaze / 75 watt 230 V / 130 watt 230 V Monofaze seçenekleri vardır.

15-130 m3 aralığındaki hacme sahip havuzlar için uygun farklı seçenekleri vardır.

Blue Lagoon UV-C Ultraviyole Cihazı

Diğer havuz dezenfeksiyon sistemi ürünlerini incelemek için tıklayınız.

Blue Lagoon UV-C Ultraviyole Cihazı | 40-130 w fiyatları nedir?

Blue Lagoon UV-C Ultraviyole Cihazı | 40-130 w en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 17 Temmuz 2024 tarihi itibariyle Blue Lagoon marka Blue Lagoon UV-C Ultraviyole Cihazı | 40-130 w ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺17.040 TL + KDV'dir.

Elektriksel Güç (Watt)

130w, 16w, 40w, 75w

Blue Lagoon UV-C Ultraviyole Cihazı Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim20.448,0020.448,00
2 Taksit10.224,0020.448,00
3 Taksit7.026,8021.080,41
4 Taksit5.381,0521.524,21
5 Taksit4.397,4221.987,10
6 Taksit3.745,0522.470,33
7 Taksit3.282,1822.975,28
8 Taksit2.937,9323.503,43
9 Taksit2.672,9424.056,43
10 Taksit2.463,6024.636,04
11 Taksit2.294,9325.244,22
12 Taksit2.156,9225.883,08

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS