l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-20%
Blue Lagoon Pro UV-C Ultraviyole Cihazı

Blue Lagoon Pro UV-C Ultraviyole Cihazı

80.057104.208
ÜCRETSİZ KARGO

PRO UV-C gövdesi komple AISI-316L paslanmaz çelikten imal edilmiş olup, yüksek kalitede dezenfeksiyon istenen
havuzlar için idealdir.

2” adaptörler dahil değildir. Gövde çapı 114 mm.

Yüksek kalitede dezenfeksiyon istenen havuzlar için idealdir. Havuz suyunun temiz, taze ve berrak olmasını sağlar.

Elektriksel Güç (Watt) Temizle
Stok kodu: BP-325471Kategori: , , , Marka: Blue Lagoon

Blue Lagoon Pro UV-C Ultraviyole Cihazı

Blue Lagoon Pro UV-C Ultraviyole Cihazı  gövdesi komple AISI-316L paslanmaz çelikten imal edilmiş olup, yüksek kalitede dezenfeksiyon istenen havuzlar için idealdir. Havuz suyunun temiz, taze ve berrak olmasını sağlar.

2” adaptörler dahil değildir.

Gövde çapı 114 mm.

Maksimum çalışma basıncı 5 bar’dır. 230 V Monofaze.

Üzerinde kalan lamba ömrünü gösteren zaman saati mevcuttur.

Uzunluk 100 cm.

Diğer dezenfeksiyon ürünlerini incelemek için tıklayınız. 

blue-lagoon-pro-uv-c-ultraviyole-cihazi

blue-lagoon-pro-uv-c-ultraviyole-cihazi-teknik-ozellik

Blue Lagoon Pro UV-C Ultraviyole Cihazı fiyatları nedir?

Blue Lagoon Pro UV-C Ultraviyole Cihazı en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 26 Şubat 2024 tarihi itibariyle Blue Lagoon marka Blue Lagoon Pro UV-C Ultraviyole Cihazı ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺66.714 TL + KDV'dir.

Boyutlar100 cm
Elektriksel Güç (Watt)

130w, 75w

Blue Lagoon Pro UV-C Ultraviyole Cihazı Yorumları

  1. Misafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim80.057,0080.057,00
2 Taksit40.028,5080.057,00
3 Taksit27.511,0082.532,99
4 Taksit21.067,6384.270,53
5 Taksit17.216,5686.082,79
6 Taksit14.662,4587.974,72
7 Taksit12.850,2489.951,67
8 Taksit11.502,4492.019,48
9 Taksit10.464,9594.184,54
10 Taksit9.645,3896.453,82
11 Taksit8.984,9998.834,92
12 Taksit8.444,68101.336,15

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS