l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-20%
AstralPool Ultra 125 Otomatik Havuz Robotu

AstralPool Ultra 125 Otomatik Havuz Robotu

Orijinal fiyat: ₺101.806.Şu andaki fiyat: ₺81.444.
🚚 ÜCRETSİZ KARGO

AstralPool Ultra 125 Otomatik Havuz Robotu  Ultra 125, 15 m ‘ye kadar olan halka açık havuzlar için otomatik özel dizayn edilmiştir.

Zemin, duvar ve su çizgisini 3 saatlik temizlik süresinde temizler.

Emiş pompa kapasitesi 16.4 m3/h.

 

Tükendi

Stok kodu: 60165Kategori: , , , , Marka: Astralpool

AstralPool Ultra 125 Otomatik Havuz Robotu

Ultra 125, 15 m ‘ye kadar olan halka açık havuzlar için otomatik özel dizayn edilmiştir.

Zemin, duvar ve su çizgisini 3 saatlik temizlik süresinde temizler.

23 m yüzer kabloya ve yüksek kalite DC motorlara (1 adet pompa motoru 1 adet sürüş motoru) .

Emiş pompa kapasitesi 16.4 m3/h.

Sahip olduğu jiroskop özelliği ile tüm tabanı eksiksiz temizler .

 

AstralPool Ultra 125 Otomatik Havuz Robotu

Ultra 125 Otomatik Havuz Robotu Teknik Özellikler

AstralPool Ultra 125 Otomatik Havuz Robotu

AstralPool Ultra 125 Otomatik Havuz Robotu

Diğer Havuz Robotu modellerini  incelemek için tıklayınız. 

 

 

 

AstralPool Ultra 125 Otomatik Havuz Robotu | BahçeHavuz.com fiyatları nedir?

AstralPool Ultra 125 Otomatik Havuz Robotu | BahçeHavuz.com en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 18 Temmuz 2024 tarihi itibariyle Astralpool marka AstralPool Ultra 125 Otomatik Havuz Robotu | BahçeHavuz.com ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺67.870 TL + KDV'dir.

AstralPool Ultra 125 Otomatik Havuz Robotu Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim81.444,0081.444,00
2 Taksit40.722,0081.444,00
3 Taksit27.987,6383.962,89
4 Taksit21.432,6385.730,53
5 Taksit17.514,8487.574,19
6 Taksit14.916,4889.498,90
7 Taksit13.072,8791.510,09
8 Taksit11.701,7293.613,73
9 Taksit10.646,2695.816,31
10 Taksit9.812,4998.124,90
11 Taksit9.140,66100.547,25
12 Taksit8.590,98103.091,81

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS