l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
Astral Victoria Plus Havuz Pompa Ön Gövdesi

Astral Victoria Plus Havuz Pompa Ön Gövdesi

10.058
🚚 ÜCRETSİZ KARGO

Pompayı sökmeden önce pompa giriş ve çıkışında bulunan vanaları kapatmayı unutmayınız.

Tüm Victoria Plus havuz pompa çeşitleri ile uyumludur.

Stok kodu: 4405010109Kategori: , , , , , , , , Marka: Astralpool

Astral Victoria Plus Havuz Pompa Ön Gövdesi

Tüm Victoria Plus pompa çeşitleri ile uyumludur. Uyumlu olduğu ürün kodları;

38773(1 hp monofaze), 38774 (1 hp trifaze), 38775 (1,5 hp monofaze), 38776 (1,5 hp trifaze), 38777 (2 hp monofaze), 38778 (2 hp trifaze), 38779 (3 hp monofaze), 38780 (3 hp trifaze)

Pompayı sökmeden önce pompa giriş ve çıkışında bulunan vanaları kapatmayı unutmayınız.

astral-victoria-plus-havuz-pompa-on-govdesi-yedek-parca

astral-victoria-plus-havuz-pompa-on-govdesi-yedek-parca

Diğer yedek parçalar için tıklayınız.

Astral Victoria Plus Havuz Pompa Ön Gövdesi fiyatları nedir?

Astral Victoria Plus Havuz Pompa Ön Gövdesi en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 18 Temmuz 2024 tarihi itibariyle Astralpool marka Astral Victoria Plus Havuz Pompa Ön Gövdesi ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺8.382 TL + KDV'dir.

Astral Victoria Plus Havuz Pompa Ön Gövdesi Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim10.058,0010.058,00
2 Taksit5.029,0010.058,00
3 Taksit3.456,3610.369,07
4 Taksit2.646,8410.587,37
5 Taksit2.163,0110.815,05
6 Taksit1.842,1211.052,75
7 Taksit1.614,4511.301,12
8 Taksit1.445,1111.560,91
9 Taksit1.314,7711.832,92
10 Taksit1.211,8012.118,02
11 Taksit1.128,8312.417,17
12 Taksit1.060,9512.731,42

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS