l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
-20%
Astral Micro POOLGUARD Kontrol Paneli Astral Micro POOLGUARD Kontrol Paneli 1Astral Micro POOLGUARD Kontrol Paneli 2
Astral Micro POOLGUARD Kontrol Paneli Astral Micro POOLGUARD Kontrol Paneli 1Astral Micro POOLGUARD Kontrol Paneli 2

Astral Micro POOLGUARD Kontrol Paneli

Orijinal fiyat: ₺40.138.Şu andaki fiyat: ₺32.111.
🚚 ÜCRETSİZ KARGO

Astral Micro POOLGUARD Kontrol Paneli otomatik kontrol sistemi kullanım kolaylığı sağlayan bir alternatiftir. Su kalitesini ve havuz kullanım konforunu koruyan otomatik bir analiz ve düzenleme ünitesidir.

Panoda trafo mevcut değildir.

Tükendi

Stok kodu: 48327MKategori: , , , , , Marka: Astralpool

Astral Micro POOLGUARD Kontrol Paneli

Micro Peristaltik Dozaj Pompalı POOLGUARD otomatik kontrol sistemi kullanım kolaylığı sağlayan bir alternatiftir. Su kalitesini ve havuz kullanım konforunu koruyan otomatik bir analiz ve düzenleme ünitesidir.

ASTRALPOOL Micro POOLGUARD Kontrol Paneli şunları içerir:

1 adet pH regülatörü 1,6 l/h 1 bar

1 adet Rx regülatörü 1,6 l/h 1 bar

1 adet ön filtre

1 adet elektrot taşıyıcı şeffaf hazne

1 adet pH elektrotu

1 adet Rx elektrotu

Ayar solüsyonları ile beraber.

Panel üzerine monte edilmiş sistem (tak & çalıştır).

Panoda trafo mevcut değildir.

astralpool-micro-poolguard-kontrol-paneli

1 – Mikro pH dozaj pompası
2 – Mikro Rx dozaj pompası
3 – Ön filtre
4 – pH ve Rx sensörleri için analiz odası

Micro POOLGUARD Kontrol Paneli (Peristaltik dozaj pompalı) Şeması

astralpool-kontrol-paneli-semasi

1. Pompa
2. Filtre
3. Elektrik kutusu
4. Su emiş
5. Mikro pH dozaj pompası
6. Mikro Rx dozaj pompası
7. Havuza deşarj
8. pH solüsyonu
9. Rx solüsyonu

Diğer Kumanda Panoları ürünlerini incelemek için tıklayınız.

Astral Micro POOLGUARD Kontrol Paneli | BahçeHavuz.com fiyatları nedir?

Astral Micro POOLGUARD Kontrol Paneli | BahçeHavuz.com en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 25 Haziran 2024 tarihi itibariyle Astralpool marka Astral Micro POOLGUARD Kontrol Paneli | BahçeHavuz.com ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺26.759 TL + KDV'dir.

Astral Micro POOLGUARD Kontrol Paneli Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim32.111,0032.111,00
2 Taksit16.055,5032.111,00
3 Taksit11.034,7133.104,12
4 Taksit8.450,2633.801,05
5 Taksit6.905,5934.527,96
6 Taksit5.881,1435.286,81
7 Taksit5.154,2536.079,77
8 Taksit4.613,6536.909,17
9 Taksit4.197,5137.777,58
10 Taksit3.868,7838.687,79
11 Taksit3.603,9039.642,86
12 Taksit3.387,1840.646,10

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS