l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53

Antakya Zeus Yüzme Havuzu Fiyatları

Antakya Zeus yüzme havuzu fiyatları konusundaki uygunluğu ile bilinen, Hatay’ın en büyük ilçelerinden Antakya’ da yer alan yüzme havuzu, büyük bir eğlence ve spor tesisini kapsamaktadır. Antakya’ nın spor ve eğlence aktivitelerine yeni bir soluk getiren Zeus yüzme havuzu, sıcak havaların başlaması ile birlikte faaliyete geçen aquapark ve havuz konseptiyle her günü tatil gibi geçirmeye olanak sağlıyor. Yüzme kursları ve sosyal alanları ile cazibe merkezi haline gelen Zeus yüzme havuzu, ailelerin güvenle gelebilecekleri eğlenceli bir alternatiftir.

Zeus Yüzme Havuzu’nda Yer Alan Hizmetler

Antakya Zeus havuzu, oldukça geniş bir alana yayılmış bir tesistir. Güvenlik ve hijyen konusunda gelişmiş standartlarla hizmet vermektedir. Antakya Zeus yüzme havuzunda yer alan faaliyetler şu şekildedir:

  1. Çocuk yüzme kursları: 4 ila 12 yaş arası çocuklara özel yüzme kursu verilmektedir.
  2. Yetişkin kursları: Yüzme bilmeyen ya da farklı stillerle yeni yüzme teknikleri öğrenmek isteyen tüm yetişkinlere kurs verilmektedir.
  3. Serbest yüzme: Özellikle geceleri her gün olmak suretiyle serbest bir şekilde yüzmek isteyenler rahatlıkla faydalanabilirler.

Oldukça gelişmiş bir kompleks üzerine kurulu havuz hem sosyal faaliyet alanları hem de aquapark alanları ile her misafire yıllardır özenle hizmet vermektedir. Hatay Antakya Zeus yüzme havuzu ne kadar sorusuna cevap arayan misafirler için, bu hizmetler yıllardır Hatay halkına uygun fiyatlarla ve kaliteyi önde tutarak sunulmaktadır.

antakya zeus yüzme havuzu

Antakya Zeus Yüzme Havuzu Fiyatları

Antakya Zeus yüzme havuzu fiyatları sürekli araştırılan bir sorudur. Çok fazla talep gören ve her gün onlarca misafir ağırlayan bir tesis olarak Zeus yüzme havuzu yöneticileri, fiyatlar bakımından da misafirlerini yormamaktadır. Yüzme havuzu fiyatları, her dönem ile birlikte sürekli güncellenmektedir. Bu sebeple en doğru bilgi için Zeus yüzme havuzu ile iletişime geçebilirsiniz.

Antakya Zeus Yüzme Havuzu İletişim

Antakya Zeus iletişim adresleri, havuz hakkında en doğru bilgiyi almak adına önem arz etmektedir.

Zeus Yüzme Havuzu adresi: Çekmece Mahallesi 525. Sokak No: 21/1 Doğa Koleji Yanı Defne / Hatay

Zeus Yüzme Havuzu telefon: (0532) 327 14 02

Antakya Zeus Yüzme Havuz Çalışma Saatleri

Antakya Zeus yüzme havuzu çalışma saatleri; 2022 yılı için şu şekilde belirlenmiştir:

Antakya Zeus Yüzme Havuzu Kursları

Antakya Zeus yüzme havuzunda yüzme konusunda uzman bir antrenör kadrosu bulunmaktadır. Gerek çocuk kursları gerek yetişkin kursları için özel eğitmenler olarak seçilmişlerdir. Antakya Zeus Yüzme havuzu antrenörleri, yönetmelik kapsamında yalnızca uzman ve deneyimli sporcular arasından seçilmektedir. Bu hususta tüm misafirler, güvenle yüzme kursuna katılabilirler.

Antakya Zeus Yüzme Havuzunda Kadınlara Özel Bölüm Var mı?

Hatay Antakya Zeus yüzme havuzunda kadınlara özel bir bölüm olup olmadığı merak konusudur. Yüzme havuzunda belirli saatler arasında yalnızca kadınlara özel seans bulunmaktadır. Bu saatler arasında yalnızca kadınlara hizmet veren Zeus yüzme havuzunda kadınlar ister serbest yüzebilir isterlerse antrenörlerden yüzme kursu alabilirler.

Antakya Zeus Yüzme Havuzu Pahalı mı?

Hatay Antakya Zeus yüzme havuzu fiyatları, her dönem başında değişme gösterebilmektedir. Kullanıcıların en çok merak ettikleri, bu kadar büyük ve çok yönlü bir tesisin ücretlerinin pahalı olup olmadığıdır. Zeus Yüzme Havuzu, her kesimden insanın kolaylıkla gelebilmesi için oldukça uygun fiyatlara sahip bir havuzdur. 2022 yılı fiyatlarını merak edenler için; bay – bayan hafta içi ve hafta sonu 60 TL, aynı şekilde öğrenciler için de 50 TL olarak belirlenmiştir. 2023 yılı fiyatları için, tesisle iletişime geçebilirsiniz.

Antakya Zeus Havuzu Özellikleri Nelerdir?

 

Whatsapp
ETBİS