l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53

Ali Ersoy Yüzme Havuzu, Güneşevler, Altındağ

Ali Ersoy Yüzme Havuzu, Altındağ Belediyesi Kadın Eğitim ve Kültür merkezi üyelerimizle, Altındağ Bld. Gençlik Merkezi üyeleri için kendilerine has ayrı zaman dilimlerinde ücretsiz olan, istediği zaman gelmek isteyenler üyelik sistemi kullanan büyük bir spor kompleksidir. Ayrıntılı bilgi için 0 312 350 00 84 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz.

Ali Ersoy Yüzme Havuzu Nerede

Adres: Ali Ersoy, 9. Sk. No:48, 06140 Altındağ/Ankara

Konum: https://maps.app.goo.gl/QH7QLrdhunmrW5daA

10.000 m²’lik bir alana sahip olan spor kompleksi içerisinde, kadın ve erkekler için 2 ayrı yüzme havuzu, 2 adet sauna, 2 adet spor ve fitness salonu, jakuzi, hamam, özel dinlenme odaları ve otopark özelliklerine de sahip.

Ali Ersoy Yüzme Havuzu

Belediyeye ait olmasi ve aşırı ucuz olması nedeniyle çok kalabalık ve bu yüzden hijyen sorunu olacağını düşünmüştüm ancak çalışanların sürekli temizlik halinde olduklarını ve hijyen açısından gayet başarılı olduğunu görünce sevindim. Hafta içi akşamları bir tık fazla yoğun oluyor. Havuzda spor yerine bazı genç arkadaşlar deve güreşi falan yapıp kulvarları kapatmasa daha iyi olur;) Ama eğleniyorlar, eğlensinler, dışarıda saçma sapan işlerle ugraşacaklarına burada vakit geçirsinler. Ben beğendim. Fiyatının tamamen formalite olduğunu düşünüyorum. Fiyat performans açısından degerlendirme şansı yok, çünkü bedavadan biraz pahalı.

Whatsapp
ETBİS