l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53

Aleyna Tilki Havuz Dansıyla Büyüledi!

Aleyna Tilki havuz dansıyla çok konuşuldu! Son dönemlerin en fazla öne çıkan isimlerinden biri olan Aleyna Tilki, sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlar ile geniş kitlelerin ilgisini çekiyor ve gündemde kalmayı başarıyor. Tatile çıkan ünlü isim, bikinisi ile çocuk havuzuna girerek dans etti. Bu anları ise sosyal ağlarda paylaşarak viral oldu. Aleyna Tilki’nin paylaşımı çok konuşuldu…

Aleyna Tilki Havuz Dansı ile Gündemde!

Aleyna Tilki Havuz

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, piyasa çıkardığı şarkılarının haricinde sosyal ağ paylaşımlarıyla da gündemde kalıyor. Tatile giden sanatçı, çocuk havuzuna girdiği anları sosyal medyada paylaştı. Aleyna Tilki havuz dansı yaparak, sosyal medyada olay oldu.

23 yaşında olan ünlü popçu, çocuk havuzundaki dans etkinliğini burayla aşk yaşıyorum notu ile paylaşmıştı.

Aleyna Tilki Havuz Dansı Paylaşımına Yorumlar Yağdı

Aleyna Tilki havuz dansı paylaşımının altına milyonlarca insan yorum yaptı. Yorumlardan bazıları ise şöyle:

Sosyal ağlarda sık olarak iddialı paylaşımlarda bulunan Aleyna Tilki’nin Instagram’da üç milyon kadar takipçisi var.

Aleyna Tilki Kimdir?

Aleyna Tilki Havuz

Aleyna Tilki havuz dansı sonucunda gündem oldu. Dolayısıyla insanlar Aleyna Tilki’nin biyografisini de araştırmaya başladı. Aleyna Tilki kimdir açıklayalım. 28 Mart 2000 tarihinde dünyaya gelen sanatçı, Konya’da doğdu. Trabzonlu bir anne ile Konyalı bir babanın çocuğudur. İlk defa Yetenek Sizsiniz Türkiye programına yarışmacı olarak dahil oldu ve hem jürinin hem de izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı.

2016 senesinin Ağustos ayında Emrah Karaduman’ın Cevapsız Çınlama isimli parçasında vokallik yaptı. Parçanın Youtube üzerinde yayına alınan klibi o sene ülkemizde en fazla izlenen video klip oldu. Bir sene içinde dört yüz seksen milyondan fazla izlendi. Bu sayede en fazla izlenen Türkçe şarkı klibi olmayı başardı.

Şarkı aynı zamanda MusicTopTR resmi listede iki numaraya kadar yükseldi. Aleyna Tilki, 2017 senesinin Temmuz ayında ilk solo parçasını çıkardı. Bu parçanın ismi ise O Sen Olsan Bari idi. Ardından şarkı, ülkemizde aynı listede bir numaraya yerleşti.

Çıkışının ilk ayında içkili yerlerde sahnede olması, reşit olmadığından ötürü toplumun bir bölümünün tepkisini çekti. 2016 senesinin Kasım ayında Diyarbakır’daki bir konseri esnasında mekâna iki el yapımı ses bombası atılmıştır.

2019 senesinin 5 Haziran tarihinde, Emrah Karaduman ile Yıldız Tilbe’nin Yalnız Çiçek isimli şarkısını klibi ile yayınlamıştı. Klip, yirmi dört saatte en çok izlenen klipler kategorisinde üçüncü sıraya konumlandı. 2019 senesinde Cornetto için yaz şarkısı hazırladı. Nasılsın Aşkta klibi, Youtube üzerinde 2019’un 8 Mayıs tarihinde dünya çapında en fazla izlenen içerik olmayı başardı.

Aleyna Tilki havuz dansı gibi paylaşımlarla da popülerliğini sürdüren sanatçı, 2019’da dünyanın en büyük müzik firmalarından biri olan Warner Music ile anlaşma yoluna gitti. Ardından Aleyna Tilki’nin firmayla bir İngilizce albüm ve dört tane parça yapacağı açıklandı. Bu onu, yabancı bir müzik şirketi ile çalışan ilk Türk sanatçısı yapmış oldu.

2020 senesinde Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen platformunda bir dizide rol almak üzere anlaştı. 2021 senesinde Bu Benim Masalım isimli dizi başladı. Bu dizide başrolleri Cemal Can Canseven ile paylaştı. Aleyna Tilki son olarak Sır adlı single çalışmasını müzik tutkunlarına sundu.

Aleyna Tilki Şarkıları

aleyna tilki havuz

Aleyna Tilki havuz dansıyla gündem oldu. Şarkıcının en popüler parçaları şu şekilde sıralanabilir:

Aleyna Tilki Filmografi

Ünlü şarkıcının filmografisi ise şu şekilde sıralanabilir:

Aleyna Tilki Ödülleri

Aleyna Tilki, başarılı performanslarıyla birçok ödüle de layık görüldü. Aleyna Tilki’nin aldığı bazı ödüller ise şunları içerir:

Whatsapp
ETBİS