Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☰
☎ 0 (850) 255 09 53
-20%
Yamaha Scout Yamaha Scout 1Yamaha Scout 2Yamaha Scout 3
Yamaha Scout Yamaha Scout 1Yamaha Scout 2Yamaha Scout 3

Yamaha Scout

Sea Scooter

Yamaha Scout sea scooter, 8-10 yaş arasındaki yetişkin denetimli çocuklara yönelik daha küçük, daha hafif model bir modeldir.

Tek bir şarjla bir saatlik kullanıma uygundur.

3 m derinliğe kadar dalabilir.

Stokta yok

Kategori: , Marka:

Yamaha Scout Sea Scooter

Sea Doo Yamaha Scout, 8-10 yaş arasındaki yetişkin denetimli çocuklara yönelik daha küçük, daha hafif model bir modeldir. Tek bir şarjla bir saatlik kullanıma uygundur.

Sea-Havuz Scooter’ın Özellikleri :

Normal kullanım ile 1 saate kadar çalışma süresi (40 dakikaya kadar yüksek hızda sürekli kullanım) 1,6 km/saat hıza ulaşabilir. 3 m derinliğe kadar dalabilir. Kapsamlı güvenlik önlemleri vardır. Tuzlu suda kullanım için tasarlanmıştır. Boyutlar: 265,5 x 265,5 x 338 mm Pil dahil ağırlık sadece 7,3 lbs / 3,3 kg. yamaha sea scooter Yamaha Scout Sea Scooter    yamaha seascooter scout 2

 

Ek bilgi

Ağırlık3,3 kg
Boyutlar265,5 × 265,5 × 338 cm

Yamaha Scout Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

  2. Burak Taş -

    Çok güzel

  3. Gece -

    Gerçekten ben aldım çok kaliteli bir urun

  4. Shopnow -

    Tavsiye ederim çok güzel bir ürün sağlam

  5. bozdagf67 -

    Tavsiye ederim çok iyi bir ürün

  6. Eren -

    Ürün çok iyi olmuş emeğinize sağlık

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim20.224,0020.224,00
2 Taksit10.112,0020.224,00
3 Taksit6.949,8320.849,48
4 Taksit5.322,1121.288,42
5 Taksit4.349,2521.746,24
6 Taksit3.704,0322.224,17
7 Taksit3.246,2322.723,59
8 Taksit2.905,7523.245,96
9 Taksit2.643,6623.792,90
10 Taksit2.436,6224.366,17
11 Taksit2.269,7924.967,68
12 Taksit2.133,2925.599,54
Whatsapp
ETBİS