Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☰
☎ 0 (850) 255 09 53
Aqua Marina Vapor 2026 Aqua Marina Vapor 2026 1Aqua Marina Vapor 2026 2Aqua Marina Vapor 2026 3
Aqua Marina Vapor 2026 Aqua Marina Vapor 2026 1Aqua Marina Vapor 2026 2Aqua Marina Vapor 2026 3

Aqua Marina Vapor 2026

SUP Board
AQUA MARINA VAPOR ALL-AROUND 10’4″ ISUP
ÖzelliklerPaket İçeriği
Ölçü: 315 * 79 * 15 cm
Ağırlık: 8,3 kg
Hacim: 315 Lt.
Maks. Yük: 140 kg
Maks. Basınç: 15 psi
Sports III kürek
Circupack™ taşıma çantası
Liquid Air v1 Çift Etkili pompa
Sürgülü Fin orta yüzgeç
Emniyet kayışı

Stokta yok

Kategori: Marka:

aqua marina vapor

Ek bilgi

Ağırlık8,2 kg
Boyutlar315 × 79 × 15 cm

Aqua Marina Vapor 2026 Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

  2. Semih -

    Mükemmel

  3. Efsane -

    Sörf için aradığım ürünü buldum tam istediğim gibi çıktı

  4. Yasin Cebeci -

    Gerçekten de çok güzel bir ürün kalitesi çok iyi

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim20.756,0020.756,00
2 Taksit10.378,0020.756,00
3 Taksit7.132,6521.397,94
4 Taksit5.462,1121.848,42
5 Taksit4.463,6622.318,28
6 Taksit3.801,4722.808,79
7 Taksit3.331,6223.321,34
8 Taksit2.982,1823.857,46
9 Taksit2.713,2024.418,78
10 Taksit2.500,7125.007,13
11 Taksit2.329,5025.624,46
12 Taksit2.189,4126.272,94
Whatsapp
ETBİS