Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☰
☎ 0 (850) 255 09 53
Aqua Marina Monster 2026

Aqua Marina Monster 2026

SUP Board
AQUA MARINA MONSTER ALL-AROUND 12’0″ ISUP
ÖzelliklerPaket İçeriği
Ölçü: 366 * 84 * 15 cm
Ağırlık: 10,3 kg
Hacim: 390 Lt.
Maks. Yük: 170 kg
Maks. Basınç: 15 psi
Sports III kürek
Circupack™ taşıma çantası
Liquid Air v1 Çift Etkili pompa
Sürgülü Fin orta yüzgeç
Emniyet kayışı

Stokta yok

Kategori: Marka:

Aqua Marina Monster

Ek bilgi

Boyutlar366 × 84 × 15 cm
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim25.796,0025.796,00
2 Taksit12.898,0025.796,00
3 Taksit8.864,6026.593,81
4 Taksit6.788,4227.153,68
5 Taksit5.547,5327.737,63
6 Taksit4.724,5428.347,25
7 Taksit4.140,6128.984,26
8 Taksit3.706,3229.650,56
9 Taksit3.372,0230.348,18
10 Taksit3.107,9431.079,39
11 Taksit2.895,1531.846,63
12 Taksit2.721,0532.652,58
Whatsapp
ETBİS