Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☰
☎ 0 (850) 255 09 53
Aqua Marina Fusion 2026 Aqua Marina Fusion 2026 1Aqua Marina Fusion 2026 2Aqua Marina Fusion 2026 3
Aqua Marina Fusion 2026 Aqua Marina Fusion 2026 1Aqua Marina Fusion 2026 2Aqua Marina Fusion 2026 3

Aqua Marina Fusion 2026

SUP Board
AQUA MARINA FUSION ALL-AROUND 10’10” ISUP
ÖzelliklerPaket İçeriği
Ölçü: 330 * 81 * 15 cm
Ağırlık: 8,8 kg
Hacim: 338 Lt.
Maks. Yük: 150 kg
Maks. Basınç: 15 psi
Sports III kürek
Circupack™ taşıma çantası
Liquid Air v1 Çift Etkili pompa
Sürgülü Fin orta yüzgeç
Emniyet kayışı

Stokta yok

Kategori: Marka:

Aqua Marina Fusion

Ek bilgi

Ağırlık8,8 kg
Boyutlar330 × 81 × 15 cm

Aqua Marina Fusion 2026 Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

  2. Zafer -

    Kullanışlı bir ürüne benziyor fiyat performans ürünü

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim23.129,0023.129,00
2 Taksit11.564,5023.129,00
3 Taksit7.948,1123.844,33
4 Taksit6.086,5824.346,32
5 Taksit4.973,9824.869,89
6 Taksit4.236,0825.416,48
7 Taksit3.712,5225.987,64
8 Taksit3.323,1326.585,04
9 Taksit3.023,3927.210,54
10 Taksit2.786,6227.866,15
11 Taksit2.595,8228.554,07
12 Taksit2.439,7229.276,69
Whatsapp
ETBİS