Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☰
☎ 0 (850) 255 09 53
-22%
Nozbart Hamsi

Nozbart Hamsi

Havuz Pompası Fiyat aralığı: ₺17.518 - ₺20.113
🚚 ÜCRETSİZ KARGO
  • Ön filtreli termoplastik su pompası
  • Kendinden emişli
  • Eksantrik süzgeç
  • Salyangoz santrifüj
  • Sessiz
  • Deniz suyuna uygun
  • Monofaze 220V 50 Hz
  • 2850 devir/dk
Güç (hp) Temizle
Stok kodu: NZBRT-PMH00Kategori: , Marka:

Nozbart Hamsi Havuz Pompası Monofaze, termoplastik eksantrik süzgeçli, sessiz salyangoz santrifüj pompalar. Süs havuzlarında, yüzme havuzlarında, çocuk havuzlarında rahatlıkla kullanılan havuz devirdaim motoru. Santrifüj pompalarda yüksek hız ve çark kanatlarında oluşan basınç değişimleri gürültüye sebep olur. Nozbart pompalar bu durumu minimize etmiştir ve sessiz santrifüj pompalar üretmiştir. Yerli üretimdir.

Nozbart Hamsi Havuz Pompası Özellikleri
Önfiltreli
Kendinden emişli
Deniz suyuna uygun
Monofaze 220 V 50 Hz 2850 devir/dakika
Debi: 3 m³/saat – 17 m³/saat

Eksantrik süzgeçli Sessiz Salyangoz santrifüj pompa Dayanıklı gövde tasarımı Kolay sabitleme ve montaj TSE, CE, ISO 9001:2008 belgeli

 Boyutlar

nozbart hamsi serisi boyutlari

Performans Verileri

nozbart hamsi serisi performans tablosu nozbart hamsi serisi guc

Ek bilgi

Ağırlık17 kg
Güç (hp)

0.25 hp, 0.33 hp, 0.50 hp, 0.75 hp, 1 hp

Nozbart Hamsi Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim17.518,0017.518,00
2 Taksit8.759,0017.518,00
3 Taksit6.019,9318.059,79
4 Taksit4.610,0018.440,00
5 Taksit3.767,3118.836,56
6 Taksit3.208,4219.250,55
7 Taksit2.811,8819.683,14
8 Taksit2.516,9520.135,62
9 Taksit2.289,9320.609,38
10 Taksit2.110,5921.105,94
11 Taksit1.966,0921.626,97
12 Taksit1.847,8622.174,28
Whatsapp
ETBİS