Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☰
☎ 0 (850) 255 09 53
-10%
Zodiac Cyclonic CLC500 Yaprak Tutucu

Zodiac Cyclonic CLC500 Yaprak Tutucu

Havuz Filtresi Orijinal fiyat: ₺14.707.Şu andaki fiyat: ₺13.237.
🚚 ÜCRETSİZ KARGO

Patentli, siklonik emme yüzen filtre. Emilen pislik süspansiyon halinde kalır, böylece emilim sabit kalır
Pompa basıncı yok
Büyük, şeffaf, kolay boşaltılan filtre sepeti
Verilen adaptörleri kullanarak her tür hortum üzerine kolayca monte edilebilir (standart ve Burulma Kilit hortumları)

Standart hortum adaptörü ve kilitli hortum adaptörü pakete dahildir.

Stok kodu: W37110Kategori: , Marka:

Zodiac Cyclonic Yaprak Tutucu, siklonik vakum sistemi ile sürekli ve azalmayan vakum gücü. Bu yenilikçi sistem, sisteminizi tıkamaktan kaçınmak için çöpleri filtre deposunda tutar. Pompa üzerinde herhangi bir baskı olmadan, pislik asılı kalacağı için emiş sabittir. Pompa üzerinde basınç oluşturmaz Geniş, şeffaf, kolay temizlenen filtre sepeti vardır Bütün hortum tipleri ile uyumludur Vakum hattı veya skimmere montajı yapılabilir.

Zodiac Cyclonic Yaprak Tutucu Teknik Özellikler

zodiac cyclonic yaprak tutucu teknik ozellikler

Montaj Şeması

zodiac cyclonic yaprak tutucu montaj

Pakete Dahil Olan Aksesuarlar

zodiac cyclonic yaprak tutucu pakete dahil aksesuarlar

Ek bilgi

Ağırlık2 kg

Zodiac Cyclonic CLC500 Yaprak Tutucu Yorumları

  1. 5 üzerinden 5 oy aldıMisafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.
Tüm KartlarTaksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim13.237,0013.237,00
2 Taksit6.618,5013.237,00
3 Taksit4.548,8013.646,39
4 Taksit3.483,4213.933,68
5 Taksit2.846,6714.233,33
6 Taksit2.424,3614.546,15
7 Taksit2.124,7214.873,03
8 Taksit1.901,8715.214,93
9 Taksit1.730,3215.572,91
10 Taksit1.594,8115.948,13
11 Taksit1.485,6216.341,83
12 Taksit1.396,2816.755,39
Whatsapp
ETBİS