l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
Vilmorin Oturak Barbunya Fasulye Tohumu

Vilmorin Oturak Barbunya Fasulye Tohumu

Tarla, bahçe ve sera uygulamalarında rahatlıkla yetiştirilir.

Sıcak yemek yanı sıra meze çeşidi olarak kullanılır.

Tükendi

📦
KARGO BEDAVA
🧾
KDV DAHİL
💳
KREDİ KARTINA TAKSİT
💵
%5 NAKİT İNDİRİMİ
🔒
%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
G
GOOGLE ONAYLI MAĞAZA
🪃
14 GÜN İÇİNDE İADE
Stok kodu: 021Kategori: , , Marka: Vilmorin

Vilmorin Oturak Barbunya Fasulye Tohumu

Tohum hazırlığı

Tohum hazırlığı sonbahar veya kış sonunda yapılmalıdır. Tohum ekiminden önce toprağa organik gübre ve sebzeler için özel katkı gübre karıştırılmalıdır.

Fasulye bitkisi soğuğa dayanamaz, dolayısıyla tohum ekimi toprak ısındıktan sonra yapılmalıdır. Tohum ekimleri, nisan sonundan temmuz sonuna kadar, kademeli yapıldığında, eylül sonuna kadar ürün alınabilir.

Vilmorin Oturak Barbunya Fasulye Tohumu Ekimi

Sebze Tohumu ekilecek sıralar, araları 40-50 cm olacak şekilde hazırlanmalıdır. Tohumları, her sırada, araları 5-8 cm olacak şekilde yüzeyden 3-4 cm derine ekin. Toprak ısısı ve nemi uygunsa, ekimden yaklaşık 7 gün sonra çıkış gerçekleşir.

Sulama işlemini çok düzenli olarak, sabah erken veya akşam saatlerinde, sulama suyu bitkinin gövdesine doğrudan temas etmeyecek şekilde sıra aralarına akıtarak yapın. İlk sulamadan sonra, sıra aralarından alacağınız toprak ile 10 cm yüksekliğinde boyun doldurması yapın.

Bakımı

Fasulye yetiştirirken sümüklü böcek ve salyangozlara karşı ilaçlama yapmak gerekir. Ayrıca yaprak bitleri ve kırmızı örümceklere karşı da ilaç uygulaması ile mücadele edebileceğinizi unutmayın.

Diğer sebze tohumu çeşitleri için Tıklayınız.

Vilmorin Oturak Barbunya Fasulye Tohumu fiyatları nedir?

Vilmorin Oturak Barbunya Fasulye Tohumu en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 24 Eylül 2023 tarihi itibariyle Vilmorin marka Vilmorin Oturak Barbunya Fasulye Tohumu ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺14 TL + KDV'dir.

Ağırlık0,001 kg

Vilmorin Oturak Barbunya Fasulye Tohumu Yorumları

  1. Misafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS