l
Bahçe Havuz
Sepet 🛒 ₺0Giriş
☎ 0 (850) 255 09 53
Karışık Renkli Hibrid Cam Güzeli Çiçeği

Karışık Renkli Hibrid Cam Güzeli Çiçeği

Cam Güzeli Çiçeği pencere önlerinin vazgeçilmez süsü olan karışık renkli cam güzeli çiçeği rengarenk hibrid karışımına Bahçehavuz ile sahip olabilirsiniz.

Karışık renkli hibrid cam güzeli çiçeği 50 cm kadar boy yapar.

İlkbahar ve sonbahar arasında devamlı çiçek açar ve iyi bakıldığı takdirde (eğer kışları yumuşak geçiyor ise) bütün sene çiçeklerini koruyabilir.

Tükendi

🧾
KDV DAHİL
💳
💵
%5 NAKİT İNDİRİMİ
🔒
%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
G
GOOGLE ONAYLI MAĞAZA
🪃
14 GÜN İÇİNDE İADE
Stok kodu: V-158Kategori: , , , , , , , , , Marka: Vilmorin

Karışık Renkli Hibrid Cam Güzeli Çiçeği Tohumu

Pencere önlerinin vazgeçilmez süsü olan karışık renkli cam güzeli çiçeği rengarenk hibrid karışımına Bahçehavuz ile sahip olabilirsiniz.

Kırmızıdan pembeye beyazdan mora çeşit çeşit renkleriyle balkonlarınızı, bahçelerinizi, pencere önlerinizi şenlendirecek.

Karışık renkli hibrid cam güzeli çiçeği 50 cm kadar boy yapar. Cam güzelinin özellikle açık havayı sevmesi sebebi ile balkonlarda ve bahçelerde özellikle güneş alabilecek yerlerde konumlanırlar. Çiçek tarhlarında ve bordürlerde de yer verilebilir, oldukça hoş görüneceklerdir.

Güneşli alanlarda iyi yetişir ancak direkt güneşin altında çok fazla kalmaktan da hoşlanmaz. Çok yıllık bir bitkidir. Soğuk havalardan hoşlanmaz.

İlkbahar ve sonbahar arasında devamlı çiçek açar ve iyi bakıldığı takdirde (eğer kışları yumuşak geçiyor ise) bütün sene çiçeklerini koruyabilir.

Üretim: Tohumdan üretilir.

Cam Güzeli Çiçeği

Cam Güzeli Yetiştirilmesi

Yetişme İstekleri: Güneşli alanlarda yetişmeye uygundur. Toprak isteği, geçirgen, kreçsiz ve besleyici olanlardır. Organik maddelerce zengin, gübreli topraklar tercih edilmelidir.

Çiçek Tohumu Ekim Zamanı: Tohum ekimi yıl boyunca yapılabilir.

Ekim yeri: Tohum yataklarına ve çimlendirme torfuna ekilmelidir. Kesinlikle doğrudan bahçeye ekmeyiniz.

Ekim Şekli: Tohumları Şubat ayından itibaren örtü altında ekin, fideleri gölgede naylon keselerde şaşırtın ve fideleri keselerinden çıkartıp Mayıs ayında yerlerine dikin. Bitkiler yazın başından itibaren çiçek açacaklardır.

Bakımı: Sulamanın ne fazla ne de az yapılmasına dikkat edilmelidir. Suyun torağın her tarafına eşit olarak yayılması önemlidir. Toprak kurudukça su verilmesi tavsiye edilir.

Diğer çiçek tohumu çeşitleri için tıklayınız.

Karışık Renkli Hibrid Cam Güzeli Çiçeği fiyatları nedir?

Karışık Renkli Hibrid Cam Güzeli Çiçeği en ucuz fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar anlık döviz kuruna göre belirlenmektedir. 4 Ekim 2023 tarihi itibariyle Vilmorin marka Karışık Renkli Hibrid Cam Güzeli Çiçeği ürünü için tavsiye edilen satış fiyatı ₺30 TL + KDV'dir.

Karışık Renkli Hibrid Cam Güzeli Çiçeği Yorumları

  1. Misafir -

Yorum yap

Oyunuz *
Yorumunuz *


İsim *


E-posta *


Evet, beni posta listesinize ekleyin.

Benzer Ürünler

Whatsapp
ETBİS